چشم ها پنجره ای به روح هستند. و چه چیزی بهتر از یک کژال شدید برای روشن کردن پنجره های گفته شده است؟ ما در اینجا هستیم تا از تجربه ما با آخرین ستاره شهر ، Maybelline "The Colossal Kajal" ، یک تجربه نزدیک و شخصی را برای شما شرح دهیم.

Maybelline Colossal Kajal Pinit
نقد و بررسی Maybelline Colossal Kajal
بافت چوب Maybelline Colossal Kajal صاف و خامه ای است. از آنجا که خامه ای است ، اگر فشار وارد شود تمایل به راحتی دارد. برای جلوگیری از شکستن نوک توصیه می کنم با یک دست سبک کار کنید. مداد کجال در خط شلاق فوقانی و همچنین خط آب به آرامی می چرخد. کشیدن یا کشیدن پوست وجود ندارد. رنگدانه بسیار خوب است. با این حال ، شما باید حداقل دو بار یا سه بار آن را لایه بندی کنید تا رنگ خوبی از آن دریافت شود. من رنگ را خیلی دوست دارم - فوراً روشنایی را به چشمانم می افزاید.

ظرف چند ثانیه پس از استفاده ، کجال به پایان زیبایی مات می رسد. این یک قدرت ماندگار چشمگیر و طولانی دارد. 10 ساعت خوب برای من ماندگار شد ، اما مطابق ادعای مارک 12 ساعت ماندن در قدرت نیست. نه خونریزی می کند و نه می لرزد و نه لکه می کند. من متوجه شدم که فقط بعد از هشت ساعت زمان سایش ، لگد زدن به نور احساس می شود. اما ، من می گویم که این سریعتر روی پلکهای خیلی روغنی می خورد. بنابراین ، توصیه می کنم آن را با سایه مشکی مات هماهنگ تنظیم کنید تا از خارش جلوگیری شود.

من هیچ گونه تحریک ، لک و آلرژی در چشمانم متوجه نشده ام. کجال را نمی توان به راحتی با یک شستشوی صورت از بین برد. شما قطعاً به یک کرم یا پاک کننده آرایشی مبتنی بر روغن احتیاج دارید. به طور کلی ، این محصول به یک خرید چشمگیر ، با بودجه مناسب تبدیل شده است. تنها نکته منفی کاژال این است که شما نمی توانید با آن خطوط نازک و تمیز حاصل کنید. جدا از آن ، فرمول ، رنگ ، قیمت و قدرت ماندگار فوق العاده به نظر می رسید. این کشور به یکی از محبوب ترین کاجال های هند تبدیل شد.

ویژگی های Maybelline Colossal Kajal
دارای رنگدانه های سیاه عمیق است که رنگ شدید و تیره ترین درخشش را ایجاد می کند.
رنگ لکه دار و محو نمی شود.
غنی شده با مواد مغذی و ویتامین E برای تسکین چشم.
ویژگی های یک نوک منحصر به فرد که به راحتی نرم می شود حتی برای کاربرد.

بسته بندی Maybelline عظیم کجال
Maybelline Colossal Kajal در یک کاور کارتن با رنگ روشن و زرد و سیاه روشن قرار دارد. کژال درون پرونده بسته بندی شده است. بسته بندی مداد کجال شبیه به رنگ کیس خارجی است. بسته بندی شده در ترکیب رنگ روشن زرد و سیاه ، بسته بندی بسیار جذاب به نظر می رسد. درپوش کاملاً بسته می شود. در کیف من خنثی نمی شود ، بنابراین بسته بندی مناسب سفر است. مداد کجال به شکل مداد قابل جمع شدن است که باید برای کاربرد پیچ ​​شود. نیازی به تیز کردن محصول نیست. کجال به راحتی چرخانده و جمع می شود و هیچ مشکلی در استفاده وجود ندارد. اما ، مواد تشکیل دهنده Maybelline Colossal Kajal در بسته آن ذکر نشده است.

تاریخ انقضا Maybelline Colossal Kajal
24 ماه از تاریخ بسته بندی.

طرفداران

رنگ شدید پرداخت می شود.
جمع شونده - نیازی به تیز کردن مداد کجال نیست.
ارزان! خیلی راحت روی جیب.
براق و مسافرتی است.
ماندگار
لکه نمی کند.
با خیال راحت می توانید از خط بالای شلاق و همچنین خط آب استفاده کنید.
همراه با یک فرمول مقاوم در برابر آب است.
هیچ گونه سوزش ، لک و حساسیت به چشم من ایجاد نمی کند.
منفی

نمی توان از آن برای داشتن ظاهری تمیز و روشن استفاده کرد.
چقدر طول می کشد
این Maybelline Colossal Kajal ادعا می کند 12 ساعت دوام می آورد.

چگونه می توان از Maybelline Colossal Kajal استفاده کرد؟
این 4 آموزش ساده را دنبال کنید تا بدانید که چگونه از kajal استفاده کنید.

درپوش کجال را باز کنید.
قسمت پایین را پیچانده تا نوک کژال ظاهر شود.
آن را به آرامی روی خط بالا و پایین شلاق بمالید.
تکرار همانطور که و در صورت وم.
چگونه Maybelline عظیم قاجار را حذف کنیم؟
کاجال را می توان به راحتی با هرگونه پاک کننده آرایشی کرم یا روغن مستقر کرد.

از کجا می توان آنلاین Maybelline Colossal Kajal را خریداری کرد؟

آیا بازپرداخت می کنم و آیا آن را توصیه می کنم؟
بله ، حتماً دوباره آن را خریداری می کردم! و ، من آن را به همه توصیه می کنم. در کل ، این محصول بسیار جذاب است!

مرجع:ثانیکالا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها