نیازی به گفتن نیست ، چشم های زیبا یکی از ویژگی هایی است که ظاهر چهره شما را کاملاً تقویت می کند. چشمان بزرگ و عمیق حتی در صورت داشتن حداقل آرایش نیز زیبا به نظر می رسند. اما همه با چشمان بزرگ و پهن برکت ندارند. آیا این بدان معنی است که شما هرگز نمی توانید یک نگاه گسترده و بیدار ورزش کنید؟ البته که می توانی. فقط خط چشم کافی است تا در صورت استفاده از تکنیک مناسب ، چشم های شما بزرگتر به نظر برسد. تمام آنچه شما نیاز دارید یک بوش چشم است - مداد ، مایع یا ژل ، هر کدام که راحت تر باشید. برای کمک به شما در این زمینه ، من در اینجا آموزش گام به گام نحوه چگونگی بزرگتر نگاه چشم با خط چشم را برای شما ارائه می دهم.

چگونه می توان خط چشم را برای بزرگتر جلوه دادن چشم ها استفاده کرد؟ - آموزش
قبل از شروع آموزش ، می خواهم به شما بگویم که ترفند اصلی بکار رفته در اینجا ایجاد یک خط نازک در گوشه های داخلی و ضخیم تر در گوشه های بیرونی است. این باعث می شود چشم ها بزرگتر از آنچه در واقع هستند به نظر برسند.

چیزهایی که شما نیاز دارید
مخفیگاه
آغازگر چشم
خط چشم (مداد / ژل / مایع)
برس خط چشم
فر مژه
ریمل

آموزش گام به گام
اکنون ، با آموزش شروع می کنیم.

مرحله 1: چشمان خود را مرطوب کنید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 1: چشمان خود را مرطوب کنید
با چشم های مرطوب و ابروهای مرتب شروع کنید. ممکن است برای مخفی کردن حلقه های تاریک خود از کانسیلر و / یا جمع و جور استفاده کنید. من به لطف عادت زود هنگام خواب که از چند روز گذشته در حال نگه داشتن آن هستم ، در هیچ کدام از این تصاویر استفاده نکرده ام.
مرحله 2: Eye Primer را اعمال کنید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 2: از Pinit Primer Eye استفاده کنید
آغازگر چشم را اعمال کنید. این مرحله اختیاری است. من ترجیح می دهم این کار را انجام دهم زیرا من دارای چربی روغنی هستم و این باعث افزایش ماندگاری آستر چشم / سایه چشم می شود و از بروز زودرس جلوگیری می کند.

مرحله 3: در Primer مخلوط شوید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 3: در Pinit Primer مخلوط شوید
در پرایمر به خوبی مخلوط شوید. این آغازگر ویژه چشم از آکادمی آرایش بعد از مخلوط کردن تقریباً شفاف به نظر می رسد.

مرحله چهارم: یک قوس با خط چشم ایجاد کنید

نحوه ایجاد چشم با خط چشم بزرگتر - مرحله 4: قوس با خط چشم Pinit ایجاد کنید
خط چشم را بگیرید و یک خط خشن از ضخامت مورد نظر خود ایجاد کنید. من از آستر چشم Maybelline Gel استفاده کرده ام و با قلم مو نازک خطی قوس ایجاد کرده ام.

[بخوانید: چگونه بطور کامل می توان خط چشم را اعمال کرد؟ ]

مرحله 5: فضای را پر کنید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 5: پرش فضا را پر کنید
همان برس چشم نوک باریک را برای پر کردن فضای ایجاد شده استفاده کنید. من از یک برس ضخیم استفاده نمی کنم زیرا می خواهم این خط در گوشه های داخلی بسیار دقیق و نازک باشد.

مرحله ششم: ضخامت خط چشم در گوشه بیرونی

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله ششم: ضخیم تر شدن خط چشم در گوشه بیرونی Pinit
حال ، در مرحله بالا ، می بینید که گوشه بیرونی در مقایسه با گوشه داخلی آنقدر ضخیم نیست. در حقیقت ، این بیشتر یک خط قوس است که ما شکل داده ایم. بنابراین ، من یک قلم مو چشم ضخیم گرفتم و ضخامت خط چشم را در گوشه بیرونی افزایش دادم.

قلم موی باریک بکار رفته در اینجا ، برس اصلی لب پایه (Basicare) است. من از آن برای اعمال آستر چشم در چشم های کوچک استفاده می کنم. قلم موی ضخیم تری که در اینجا استفاده کرده ام از Faces است.

مرحله 7: خط چشم را در خط پایین خط اعمال کنید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 7: خط چشم را روی Pinit Lashline پایین بمالید
با نگه داشتن همان قلم مو ، خط چشم را به سمت داخل خط پایین شلاق بکشید ، از جایی که آستر به انتهای بیرونی خط شلاق فوقانی ختم می شود شروع کنید تا یک شکل V را ایجاد کنید.

شما لازم نیست که باریکه را روی خط بالا شلاق ببندید ، زیرا نمی خواهیم نگاه چشمگیری داشته باشیم. فقط یک سکته مغزی در قسمت تحتانی ایجاد کنید و الگوی "V" را ایجاد کنید.

مرحله 8: در برخی از نقطه ها متوقف شوید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 8: در برخی از نقاط پین متوقف شوید
همان خط چشم را دنبال کنید ، به خاطر داشته باشید که لازم نیست آن را در گوشه داخلی چشم ضخیم کنید. اگر توجه داشته باشید ، منطقه مجرای اشک را تقریباً نگه داشته ام. من آن را در خط شلاق پایین امتداد نداده ام زیرا به نظر من در این حالت بسیار چشمگیر است. من برای این مرحله از خط چشم مداد به جای ژل یکی استفاده کرده ام زیرا با این کار راحت تر هستم. من از خط چشم Lakme Absolute Ultimate Kajal استفاده کرده ام.

مرحله 9: ریمل بزنید و ریمل بزنید

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - مرحله 9: حلقه بزنید و ریمل Pinit را بمالید
هیچ چیز بیشتر؛ فقط شلاق چشم خود را ببندید و ریمل بزنید. من از ریمل مژه و ابرو لایه ای Basicare Eye Lash Curler و L’Oreal Volume Million Lashes استفاده کرده ام.

چگونه چشم ها را با خط چشم بزرگتر جلوه دهیم - نهایی نگاه Pinit
شما به وضوح می توانید ببینید که چشمان من چقدر بزرگ و عمیق است فقط با استفاده از یک خط چشم ساده. با به اشتراک گذاشتن نظرات خود در بخش نظرات زیر ، این ترفند را امتحان کنید و به من بگویید که چشمان شما بزرگ و زیبا شده است. امیدوارم این نکات خط چشم برای چشم های کوچک قطعاً به شما کمک کند.

مرجع:ثانیکالا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین وبلاگ ها

آخرین جستجو ها